Kategorie

KONTAKT

Portfele Męskie

Męskie portfele ze skóry naturalnej. Katalog zawiera aktualną ofertę dużych i małych portfeli męskich do noszenia zarówno pieniędzy jak i dokumentów. Zdecydowana większość oferowanych w naszym sklepie online modeli pomieści nawet dokument formatu dowodu rejestracyjnego pojazdu (samochodu, motocykla itd.). Jest to praktyczne rozwiązanie - w jednym portfelu pomieścisz wszystko, co potrzebne: dowód osobisty, prawo jazdy, karty kredytowe i bankomatowe a w pozostałych kieszonkach inne ważne dla Ciebie dokumenty. Oferujemy wyłącznie portele skórzane w kolorze czarnym lub ciemnobrązowym. U nas znadziesz oryginalne produkty Pierre Cardin. Będzie to idealny prezent dla każdego mężczyzny

Produkty na stronie

  • Oto portfel dla mężczyzny ceniącego sobie jakość i funkcjonalność ponad wyszukaną formę. Jest to bardzo elegancki w swej prostocie, wykonany z najlepszej skóry naturalnej, oryginalny czarny portfel Pierre Cardin, który pomieści dokumenty, karty, pieniądze.

  • Męski czarny portfel skórzany z ciekawym, praktycznym rozwiązaniem dla zmotoryzowanych: posiada specjalną wkładkę na dowód rejestracyjny pojazdu, dowód osobisty i prawo jazdy, który możemy wyjąć z portfela i nosić osobno!

  • Skórzany męski portfel w klasycznym, bardzo konserwatywnym stylu: bez zbędnych ozdób i elementów. Czysta forma, najwyższa funkcjonalność. Oryginalny produkt Pierre Cardin - portfel wykonany z naturalnej licowej skóry.

  • Prostokątny, składany bez zapinania, ciemnobrązowy męski portfel na pieniądze i dokumenty.

  • Męski portfel wykonany z naturalnej włoskiej skóry licowej, zaprojektowany przez studio designerskie Pierre Cardin. Włożysz do niego dow. rejestracyjny, inne dokumenty i pieniądze wraz z gotówką tzw. plastikową, czyli kartami kredytowymi. Bardzo rozbudowany

Produkty na stronie