Kategorie

KONTAKT
Zapinany czarny portfel z metalową ozdobą Powiększ do pełnego rozmiaru

Pojemny portfel męski ze skóry naturalnej w kolorze czarnym, zapinany na pasek z zatrzaskiem, mieszczący dowód rejestracyjny pojazdu. Oryginalny produkt Pierre Cardin.

Więcej szczegółów

Portfel spinany paskiem z napą. Kolor czarny. Dużo kieszonek, miejsce na bilon, dwa schowki na dokumenty w formacie dowodu rejestracyjnego pojazdu, szereg kieszonek na karty i dokumenty formatu karty kredytowej. Wykonany z naturalnej skóry licowej. Zaprojektowany w studiu Pierre Cardin z Paryża. Produkt najwyższej jakości zarówno pod względem zastosowanych surowców jak i wykonania.

Z przodu ozdobne logo Pierre Cardin z metalowym, połyskującym znaczkiem w kolorze srebrnym. Wewnątrz drugie zapięcie spinające część przeznaczoną na dokumenty i karty. To rozwiązanie powoduje, że mamy łatwy i szybki dostęp do pieniędzy, a jeśli chcemy dostać się do dokumentów - rozpinamy widoczny na zdjęciu wewnętrzny pasek i rozkładamy portfel. Duży, pojemny i praktyczny, zapakowany w oryginalne pudełko z logo producenta. Będzie idealnym prezentem dla eleganckiego mężczyzny.